| Ana13133 a întrebat:

Care sunt pasi de urmat pentru suspendarea unei activitati de tip SRL? Va rog, vreau un raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AvocatAndreea a răspuns:

Apelati la un avocat pentru redactarea documentelor. Firma se poate suspenda pentru maxim 3 ani. Actele se depun le Registrul Comertului de la sediul social. Ulterior faceti cerere la ANAF sa suspende si depunerea declaratiilor pentru a nu va declara firma inactiva dpv fiscal.
www.legal-acr.com

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Http://www.edirect.e-guvernare.ro/......tal.portal
citeste aici poate te ajuta cu ceva..nu prea ma pricep la asa ceva.