| Demeister a întrebat:

Ce ați auzit despre cartierul Ronaț din Timişoara?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pai acolo stau si eu, este un cartier linistit, aproape de gara mare, solventul, ai 5/18 ca mijloace de transport, tot pe aici este si stadionul de rugby, stadionul cfr fotbal

| Demeister explică (pentru RAY):

Ce probleme sunt pe la tine prin cartier?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Nici una man, e un cartier linistit

| Demeister explică (pentru RAY):

Dar ce fel de oameni locuiesc în el?
E săracă lumea?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Ma nu cunosc toti oamenii sa spun ceva, ce importanta are asta, e un cartier linistit, daca vrei vecini cu banii mutate in mehala, centru, dambovita

| Demeister explică (pentru RAY):

Apropo,că vine vorba de lume cu bani:
Ce ai auzit despre localitatea Dumbrăvița de la noi din județ?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Ca e plina de vile si de corputi, hoti care au furat prin europa si au facut vile, astfel numi pot explica cum romanii tiau facut vile sa fim seriosi, hoti, gunaoie umane atat

| Demeister explică (pentru RAY):

Zona de vile din Ronaț nu aparține de cartierul Blaşcovici?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Ronat e un cartier man, ala e alt cartier

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desi sunt din TM nu am auzit. Dar stie Raywinking