| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna adresa facturare?

Răspuns Câştigător
| PandaKK a răspuns:

Presupun ca ai comandat ceva, adresa de facturare este adresa la care se achita plata pentru colet si cred ca este si adresa unde se livreaza coletul

| suntserios a răspuns (pentru PandaKK):

De fapt e doar adresa care va fi trecuta pe factura si atat

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

La o alta intrebare pe TPU raspunsese cineva ca acolo se trece numele, CNP-ul si adresa :/

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Adresa de facturare e doar o adresa si e folosita in principiu de firme care au sediul social unde trebuie inregistrata factura diferit de punctele de lucru unde trebuie livrate produsele.

numele si cnp sunt alte informatii

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De fapt e doar adresa trecuta pe factura, nimic altceva.