| Ciufu_Andrei_1968 a întrebat:

Ce jocuri pc stiti

Răspuns Câştigător
| Greetsiel a răspuns:

Minecraft, Metin 2, LOL ( League of legends ), Dota, CS, GTA San Andreas, SA-MP happy

| Emgames a răspuns (pentru Greetsiel):

SI cele spuse de Greetsiel sunt bune doar mp
Dar niste jocuri mai bune cu greafica si gameplay mai bun sunt cele singleplayer cum ar fi : Far Cry 3, Battlefield 4, Crysis 3, Dead island riptide, Dying Light la un pc forte bun merge si Far Cry 4 care e super smecher (nu merge la 4 gb ram, am incercat )
Restul sunt foarte smechere, le-am terminat pe toate

Depinde si ce gen iti place dead island riptide -zombii si survival
battlefield 4 - war si shooter far cry 3 si 4 sunt shooter cu un gameplay f smecher si story tot smecher Crysis 3 are cam cea mai buna grafica si te lupti cu monstrii

Din toate eu iti recomand cel mai mult Far Cry 3 si 4 daca ai pc bun

parerea meawinking

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Numai daca ai un pc bun, performant, atunci pui o asemenea intrebare, dar daca e asa atunci intrebarea nu-si prea mai are rostul aici, intri pe youtube si vei gasi toate jocurile existente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pavel are dreptate. daca nu spui ce pc ai, degeaba zice mai sus Crysis 3 ca trebuie sa ai pc calumea sa joci asa ceva. zii inainte specificatiile si poate iti dai si eu cateva jocuri.

| Bunget_Marian_1999 a răspuns:

Alege categoria corecta macar