| anonim_4396 a întrebat:

Ce legi trebuie sa stie cineva care vrea sa fie freelancer paparazzi?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai bine adu-ti aminte ca unul din asta a stat la baza accidentului tragic, in care a murit LADY DIANA, si care a indurerat o lume intreaga! Plus ca avea si un bebe in burtica! Si nu uita de riscul de a o lua in freza nasol de tot, de la vreun "vizat", deranjat de obiectivul tau! In SUA, e la ordinea zilei! DECE nu te faci unul artistic, daca chiar ai talent? Castigul vs riscurile crezi ca merita? Sunt destui deja!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă vrei să fii cocoșat în bătaie că te amesteci în viața oamenilor, nu ai decât!
Eu te-aș încinge rău de tot dacă te-ai amesteca în viața mea.
Altă meserie... fără oase rupte.
Pa, pa.