| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de USR? Credeți că ar avea șanse la alegeri? Ce părere aveți despre ei?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse minime atat timp cat exista psd si cat exista pensionari care voteaza

| asperger3 a răspuns:

Ar avea sanse daca prostime nu ar vota PSD.
Din nefericire PSD va fi mereu in floare(numai daca schimbam mentalitatea tuturor,ajutorul diasporei, etc)
Sa nu mai spun de politicienii am impresia ca vor sa te indobitoceasca(la scoala, ca sa fii usor de manipulat)
ca baga n programe scolare(ba se face lectia asta, ba nu se face, etc)

Răspuns utilizator avertizat