| stefyy234 a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca la mine pe strada, printre buruieni, creste marihuana?

4 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

E canepa. Stai linistit. Am inteles ca este o"varianta" ne agreată de cunoscatori.
E peste tot prin țară. Am mai vazut.
Nu cred că mai găseai fir dacă era ce vor unii.

| AtomiX a răspuns:

Acum e momentul oportun sa te apuci de facut bani laughing glumesc..aia nu creste oriunde, unii iau zeci de ani de inchisoare sau chiar pe viata pentru cultivarea ei si tu sa o gasesti pur si simplu crescand pe strada. Am vazut si eu ceva simiar, pe o insulita pe la Sulina, dar ghidul ne-a zis ca e Marihuana indiana sau ceva de genu.e mult mai slaba si nu iti da prea multa euforie big grin eu zic sa o lasi sa cresca in continuare laughing

| RespiraSiInspira a răspuns:

Parerea mea este ca probabil nu este marijuana happy

| alexiavisan a răspuns:

Probabil ar trebui sa te documentezi mai bine asta daca nu ai facut-o si daca este a adevarat probabil ca cineva creste asa ceva si in cazul acesta trebuie facute sanctiun... Sper ca te-am putut ajuta! Funda?