| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de renumararea voturilor în sua inițiată de Jill Stein? Cum credeți ca vor ieși?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are importanta ce credem noi si n-avem de unde sti care va fi rezultatul.
Vom afla realitatea doar daca si cand se va termina renumararea.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In tara unde s-au nascut DOS si WINDOWS s-au facut si primii virusi.
E tara tuturor posibilitatilor, ne putem astepta la orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Având în vedere că Clinton a câștigat votul popular, dar tot Trump e președinte, renumărarea voturilor e cam inutilă, asta dacă nu are vreunul din candidați mai multă influență, așa, dintr-odată.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Atat de multe relatii are trump in politica incat el e ala care falsifica voturi si nu preoteasa illuminati hillary care are si ea si barbatu ei clintonfyucker ani grei de politica. Ar trebui bagata la pirnaie pentru ce face ea si partidul ei iubitori de musulmani