| petitdreamer a întrebat:

Ce parere aveti despre cazul Becali? faptul ca el a fost arestat pentru ca si-a facut dreptate singur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bahh straight face
becali e trulove struck Lasa`l in pace :X

9 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Parca ne-am mai pronuntat pe tema asta, nu?

| gabrielutzu a răspuns:

Nu a fost arestat pantru ca si-a facut dreptate singur ci ca se se faca agitatie si sa se distraga atentia de la cazul de hotie al fratelui presedintelui Traian Basescu.

| maya_4030 a răspuns:

Nimeni nu e mai presus de lege, se pare ca Becali i-a calcat pe multi pe bataturi si uite acum au avut un motiv sa-l "ajute" sa se racoreasca putin.

| Lory_2572 a răspuns:

Eu cred ca oricine ar reactiona asa, dar cu arestarea lu'Jiji...se cam incurajeaza hotii...

| copilu a răspuns:

CRED K E DOAR UN JOC POLITIC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere sa am? normal nu trebuia sa iti faca dreptate singur fie el si becali... dar cum justitia din romania este la pamant...nu ai ce sa faci altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eram in locul lui si imi fura mie masina? ii luam pe hoti si ii duceam pe muntele Atos acolo unde merge Becali si le-as fi dat binecuvantarea dar asa in stilul meulaughing
Da imi place ce a facut asa ca daca imi furati masina (am un BMW seria 5, la mana a 5hee hee ) cred ca as avea grija sa nu va mai dati cu masina mearolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar n-ati crezut gogorita cu masina. Aia a fost o motivatie penibila, ca sa aiba o justificare ofocoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oficiala laughing