| AlexValentinn a întrebat:

Ce parere aveti despre jurnalistul independent Malin Bot? Vi se pare un jurnalist destul de obiectiv? Cu ce sunteti de acord si cu ce nu sunteti de acord in ceea ce spune?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca a fost si nu mai este jurnalist...
https://i.ytimg.com/vi/8DSshMFtAno/maxresdefault.jpg

| SingleForOne a răspuns:

Un jurnalist bun și respectabil, însă nu-mi place că nu prezintă în mod succint ideea pe care vrea să o prezinte, câteodată se lungește și se repetă cu o idee sau alta, datorită faptului că este revoltat despre ceva din idea respectivă, și este foarte implicat personal și profesional, și prin asta își arată puțin din aroganță.

| troleibuz a răspuns:

Nu am o parere buna. Cred ca e platit sa faca scandal.

| CassiusAlexander a răspuns:

Un clown care le mai veselește viața corporatiștilor triști care se uită la știri în pauza de masă. O moară stricată și tupeistă.

| Yparisa a răspuns:

Obiectiv? Deloc. Paranoic și agitator. Nu îl mai urmăresc. Mi s-a părut oricum ciudat de tupeist de la început. Are el pe cineva în spate că și-a permis mereu prea multe cu oricine.