| Xox0 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca Vadim Tudor ar fi presedinte?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Al treilea razboi mondial ar incepe mai repede! laughing

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Pai parca avea in proiect sa construiasca mai multe puscarii.

| danielut a răspuns:

In Bulgaria, de exemplu a fost in perioada 95'-97',un presedinte cam ca Vadim! In momentul acela a fost o criza teribilal, oameni saraci, chiar au vrut sa isi vanda tara Germaniei! Atuncia guvernull ne mai avand idei a inceput sa dezvolte turismul facand din nou statiuni ca Albena sau Dyuni facute atunci doar pentru straini(nu aveau voie sa intre bulgarii acolo), in special pentru germani care i-au ajutat fffffmult si asa au revennit la normal intrand in 2007 in UE! Eu cred ca ar fi bine într-un fel daca ar iesi presedinte, dar tot mai bun este Iohannis!☺