| calubalan a întrebat:

Ce se va întâmpla cu statele care dau faliment? Ce face România? http://twurl.nl/hl48th

4 răspunsuri:
| Adyr0 a răspuns:

Citeste despre Imperiul Roman de Vest si vei afla ce patesc statele care dau faliment.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Vor fi mancate de obezii pamantului ( Rusia, China, America etc )

Răspuns utilizator avertizat
| Alisstor a răspuns:

A III-a varianta deja se intampla in Romania. Bancile incep sa cada. Degeaba. Sistemul a fost deja stricat si se vor face toate cele 3 variante. Prima data pensiile. Ce sa faca pensionarii doar? Insa nu va fi destul. Nu vor mai face platile si lumea se va razvrati. Cam asta e parerea mea, dar nu se va intampla doar in Romania.