| jvEcu a întrebat:

Ce trebuie sa fie scris in un contract de munca italian? Perioada de timp, cate ore ..salariu..cum e? happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| Robertty a răspuns:

Nu scrie salariu scrie cine te a asumat adica cine tzia facut contract pe cat timp si oraru de munca ex da lunedi a venerdi da 7 di mattina alle 17 di sera, ceva de genu cam atat! stampila firmei semnatura patronului si cam asta e

1 răspuns:
| Ale_2200 a răspuns:

Pentru a raspunde trebuie sa cunosti sau sa consulti legislatia italiana.