| Jocker257 a întrebat:

Cine imi poate da si mie un exemplu de consimtamant al parintilor prin care sa isi lase copilul sa participe la olimpiada nationala?
(Daca se poate in format PDF)
Dau funda primului care imi da un astfel de exemplu de consimtamant.

1 răspuns:
| MARICICA051P a răspuns:

Daca este eminent in scola si doreste foarte mult sa participe parintii il vor lasa deoarece asa va deveni mai celebru in lume si aceasta este pentru binele lui adica asa isi formeaza sidiul lui pentru colegiu, facultate sau la orice institutie la care doreste se invate