| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Elena Basescu are vreo sansa la Europarlamentare?

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

La Europarlamentare ar trebui sa votam ceva ce voteaza toata Europa.Hai sa lasam fosilele in epoca de piatra.Eu nu o sustin dar cred cu tarie ca tineretul ar putea sa ne reprezinte mult mai bine. Da, are sanse mari.

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca da, desi nu mi se pare deloc potrivita.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca a reusit sa-si adune 200.000 de semnaturi in atat de scurt timp... sigur ca da!
Atatea voturi ii sunt deja destule!

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Are sanse reale. Nu atat datorate priceperii ei, cat desconsiderarii fata de politic, provocata de multi dinozauri din politica.

cristian
| cristian a răspuns:

Ce castiga EBA pierde Taticu.
Doar in natura functioneaza legea compensatiei.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

...are, dar e foarte discutabil daca si ce va putea face realmente, BUN, pentru tara! Poate dar daca isi va angaja consilieri f. inteligenti, openminded, si patrioti autentici, nu doar vanatori de bani=euro!, si va termina cu harjonelile cu alde Hrebe jr. etc... Sper sa fie macar asa, si, ca unul ce am trait si in Bruxelles, SPER ca mediul, orasul, oamenii aia calzi si deschisi s-o ajute sa evolueze rapid si pozitiv, spre binele tuturor!

| gabrielutzu a răspuns:

Eu sper sa ajunga sa reuseasca, la fel cum sper sa reuseasca si Vadim cu Becali...sunt satul de mascaricii astia care se dau mari seriosi si intelectuali si nu sunt decat niste prefecuti...

| dani9354 a răspuns:

Da sunt foarte multi care o sustin si mai ales o mare influenta o are si tatal dansei adica Traian Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.sunt foarte multi care o sustin.multi sustinatori ai PD-L vor vota cu ea... dar eu tot cred ca Vadim si Becali vor face o figura buna mai ales ca au fost mediatizati mult in ultimul timp.Hristos a inviat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca are...de ce nu ar avea...nu sunt fan si nici nu am votat-o... dar totusi candideaza pentru Europarlamentare nu pentru Presedintie nu? Si cum a zis si Bula, daca a strans atatea voturi crezi ca nu poate sa o faca din nou?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are deoarece o ajuta taticul. Daca a strans atatea semnaturi de la partidul taticului cu siguranta va strange si voturi.Are sanse dar este o persoana nepotrivita pentru acel post.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dia pacate, da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La cât de repede a strâns semnăturile, șansele sunt de 100% la europarlametare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Who the f... is Elena basexu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi inca mai credeti in PUTEREA VOTULUI VOSTRU, dragi romani? Trebuie sa fii tare naiv, ca sa mai crezi in povesti cu zane, cand traiesti in Romania! Atat si nimic mai mult!