| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca politica este o activitate plicticoasa?

Răspuns Câştigător
| J7anine a răspuns:

Avand vedere ca renteaza, ce m-as mai plictisi si eu. big grin

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este plicticoasa pentru cei care fac o alta munca importanta din vocatie si obtin rezultate pe care semenii lor le apreciaza. Mira

cristian
| cristian a răspuns:

Politica este o activitate banoasa pentru cei care o fac.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca esti pasionat de ceea ce faci si pui suflet nimic nu e plictisitor, mai mult de atat cand ai de munca si faci totul cu placere nu ai timp sa te plictisesti.
acum pe lume sunt oameni si oameni...

| csintalan a răspuns:

...nu pare mai nou a fii, ...mai ales daca esti in opozitie,...

| nicoleta_5825 a răspuns:

Plicticoasa pentru cei care nu mai au nici macar o speranta, da. Oricum si parlamentarii nostri sunt tare plictisiti dupa modul in care dorm in fotoliile lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de persoana. Exista multi oameni pasionati de politicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuu, altfel nu ar face-o toata prostimea aia din acest domeniu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing ai fost tare nicoleta!