| clauss a întrebat:

Cu cine ati votat?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am votat. Votul este secret deci nu o sa il dezvalui. Sper ca am votat corect. Nu vreau sa creez iar polemici pe acest site. Mai ales ca sunt si sarbatorile.

19 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Cu Basescu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Mircea Geoana. Un om mult mai diplomat si mult mai invatat decat Basescu.

| Dan a răspuns:

Este secret votul, nimeni nu o sa iti spuna cu cine a votat.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Votul este secret!

| inna a răspuns:

Basescuhee hee.

| Paris a răspuns:

Ce sa spun, este votul confidential, de parca daca am spune aici cu cine am votat, stie cineva cine suntem si ne ia la rost. Cu Geoana, evident, tara asta a avut destul de suferit de pe urma chiorului, si va avea in continuare daca nu se trezesc la realitate romanii astazi!

| clauss explică:

Da bogdan am votat, basescu

| OnWeed a răspuns:

Mie nu mi se pare ca voturile astea sunt confidentiale... mi se par niste voturi banale, ca oricine ar veni la presedintie nu poate face mare lucru, atata timp cat sunt atatia prosti in parlament. Ca tara asta sa ajunga pe drumul cel bun e nevoie de mult mai mult decat un presedinte bun, ca sa nu mai vorbim si de populatie (atatia cersetori, rromi, prost-crescuti). Eu nu am dreptul sa votez inca, dar parintii mei au votat cu Base.

| rachid_4824 a răspuns:

Basescu.decat cu P.C.R,pardon psd.bafta.

| emy a răspuns:

Nu te supara, dar stii ca votul este confidential, nu?

| bogdand a răspuns:

Cu cine ai vrea tu?happy
Tu ai votat?
Eu sper sa nu iasa nici unu.
SA fim singura tara fara presedinte. E mai sigur asa!

| crizantema a răspuns:

Eu ma duc mai tarziu la vot iar nu-mi gasesc actele... voi pune evident stampila pe Basescu.

| Bloo2 a răspuns:

Base...decat cu geoana rolling on the floor

| Popescu Olivia a răspuns:

Cu dreptatea! deci nu am avut pe cine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu. Mincea geoana este condus pe psd. care e condus de iliescu. din cauza lui a murit un var la revolutiehappy. Moartea nu se iarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răul cel mai mic: Băse!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Basescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi mers la vot as fi votat cu base, din pacate am auzit ca geoana iese presedinte... dupa ce oamenii lui au furat aproape tot din tara asta, vine geoana sa fure ce a mai ramas...BRAVO ROMANIA!

| Natasa a răspuns:

Familia mea a votat canesna nu pe comunisti da pe filat!