| mariusalex2019 a întrebat:

Cum pot schimba numele de familie ca sa trec pe numele mamei inainte de casatorie?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Film ma iei certificatul de naștere o iei pe mama ta mergeam miliție și împreună cu cartea de căsătorie sau de familie pot să mă cheamă și gata le spui că nu îți place numele pe canal dai și că vrei să îl schimbi apoi ăia te vor trimite la Monitorul Oficial unde trebuie să plătești o taxă

| ALexMarius434 a răspuns:

Te duci la mami tau sau tati tau si spui vreau schimbat nume la mine