| Puff_5570 a întrebat:

Cum sa fac o caracterizare pentru o persoana care are probleme cu legea?

2 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

Trebuie să scrii cum se comportă persoana respectivă în societate, cu colegii de la locul de muncă, atitudinea faţă de familie şi faţă de celelalte persoane cu care interacţionează, depinde şi ce probleme a avut căt de grave au fost, dacă au fost minore uită-le să le aminteşti...şi depinde şi cum vrei tu să o faci să-l bagi la apă sau să-l ridici pe un soclu.

| FoarteLetargic a răspuns:

Cu multe defecte
funda?happy