| MineIsLikeABridge a întrebat:

Daca am card de la banca transilvania si mi-am facut si cont paypal trebuie sa platesc vreo taxa de intretinere, a contului de paypal? Va rog sa dati raspunsuri serioase ca sunt paralel cu cardurile si chestile astea.

Răspuns Câştigător
| Dany3103 a răspuns:

Nu, nu platesti nicio taxa de intretinere, trebuie sa pui 1, 5 euro in cont la inceput ca sa-l verifice, dupa care tii returneaza in contul de paypal, iar la fiecare extragere din contul paypal iti percepe o taxa de 2 euro.
Bafta!

3 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Nu doar deschidere trebuie platita! Ca la banci cum deschizi un cont platesti 2. 5lei sau 5 lei si gata! Nu stiu cat ii acum 1, 25euro!

| Generalul a răspuns:

Nu platesti nici o taxa la paypal. O sa-ti ceara odata sa depui in contul lor 1 dolar sau ceva de genul si sa le trimiti codul tranzactiei de pe extrasul de cont ca sa-ti verifice identitatea. Dupa aceea o sa-ti returneze banii.

| Dey0x a răspuns:

Nup. happy