| whyntt a întrebat:

Daca am facut scl de soferi si am luat sala in calarasi pot sa dau traseul la Bucuresti? daca da cum trebuie sa procedez, m-a programat tocmai le 17 martie nu vreau sa astept pana atunci

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu ai nici o sansa sa te reprogramezi mai devreme, fiindca sunt extrem de ocupati.
Stiu ca nu vrei, dar nu ai incotro, fiindca programarile sunt facute de computer in ordinea in care au venit cursantii sa se programeze si nu cred ca-i cineva dispus sa renunte la pozitia lui ca sa te lase pe tine.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examinarea se poate sustine doar in judetul de domiciliu sau de resedinta (flotant). Daca vrei sa o sustii in Bucuresti va trebui sa obtii viza de resedinta in Bucuresti si o poti obtine daca inchei un contract de inchiriere.
Nu stiu daca in Bucuresti ai fi programat mai repede.

| darrio2007 a răspuns:

Si crezi ca il vei da mai devreme in Bucuresti? La cat este de mare față de Calarasi?
Ce gandire ciudata ai!