| Nebunykuu_Cristi_1998 a întrebat:

Daca vreau sa plec inapoi in romania din Spania cu autocarul mai am nevoie de procura? Mentionez ca atunci cand am venit am venit cu avionul, si am procura ce scrie cursa adica data plecarii si data intoarcerii si compania avionului. Funda

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai ai nevoie de declaratie (n-ai avut procura), la granita nu pot opri cetatenii romani sa intre in tara.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai nevoie de DECLARAŢIE notarială ( cea iniţială NU era Procură ) la întoarcerea în ţară happy

Toate cele bune!

| Nebunykuu_Cristi_1998 explică:

Si dc plec cu avionul imi mai trebuie vreo declaratie?