| cristi27 a întrebat:

De maine Elena Basescu va fi parlamentar european. Ce parere aveti? Dar despre Vadim-Tudor?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Elena Basescu este lipsita de orice urma de inteligenta...nici macar sa se exprime nu poate... iar poporul fraier ca a votat-o.Vadim Tudor e un tip inteligent, insa cam nebun.

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Avem parlamentarii pe care ii meritam, cati dintre noi au fost la vot, acum avem pretentii? Eu am fost la vot dar nu i-am votat (ma refer la Elena Basescu, Vadim, Becali ), daca toti am fi facut la fel acum nimeni nu punea intrebarea asta.

daniela
| daniela a răspuns:

Despre amandoi + becali aceeasi parere... vai de noi cu asa europarlamentari

cami
| cami a răspuns:

Macar cu Vadim sa mai facem si noi treaba, ca in rest...oh go on

| selef a răspuns:

Despre ei nu am ce sa zic.
In schimb cei care iau votat merita tot ceea ce ni se intampla.

| Silvia a răspuns:

Poate unii oameni nu vor sa vorbeste cu tine. oricum eu iti doresc multe succesuri tie si lu` taticu` Mwwa :*
laughing

| Silvia a răspuns:

Va place buzele mele? sau se zice buzuri? thinking
Oricum eu stiu ca va place smug. Mwwa :*

| Klara a răspuns:

Va**n Tudor e un penibil, un psihopat mental...
Eba...cam la fel. Ea e fashionista laughing
N-au ce cauta in politica smug

| cioco1tweety a răspuns:

Pff. ce parere sa am, nu pot decat sa sper ca se vor remarca prin alte moduri decat s-au remarcat in tara.desi tare mi-e frica sa nu traiesc cu speranta si sa mor cu regretu'. vorba aia no talking

| JustMeFlory a răspuns:

Ce parere am? Vai de noi! Nici nu stie sa vrobeasca! ce urat...oh go on

| leonet09 a răspuns:

Elena are aceasta functie numai ca basescu e presedinte...
vadimdin cate stiu eu e un hot...
iar eu am 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De maine Monica Macovei va fi parlamentar european. Ce parere aveti?
Mai lasa-ma cu exemplele astea stupide!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vadim Tudor e un om invatat dar Elena Basescu nu stie sa lege 2 cuvinte....ne facem de ras...