| barcelonamessi a întrebat:

Dece alocatiile copiilor vin atat de tarziu?

Răspuns Câştigător
| Ervin a răspuns:

Vin luni, din câte mi s-a spus, cin' ştie

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cine primeşte pe card, o primeşte la timp.
Cine o primeşte în mână (prin intermediul poştei) o primeşte mult mai greu. De ce? Pentru că poşta preferă să mai ţină banii puţin în Trezorerie ca să mai încaseze dobândă de pe urma lor.
42 de lei nu e cine ştie ce sumă dar la 1000 de copii, e o sumă destul de mare şi o dobândă destul de consistentă, pentru nişte bani care-i parvin fără să facă nimicwinking.
Noroc.

| mika a răspuns:

Nu's baniilaughing

| marius577 a răspuns:

Mi-a venit pe card de miercuri.

| illegal07 a răspuns:

Poate ca nu sunt bani...

| SEAL a răspuns:

Pai nu se trezeste postasu de dimineata

| Mist a răspuns:

Nu stiu...depinde si de posta dar daca vrei te poti duce tu sa ti-o iei, oricum din cate stiu postasul ti-o aduce undeva intre data de 10-15 big grin
Bafta

| MaRy_2365 a răspuns:

Nu stiu.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

De criza laughing