| ๓єllเครtคг a întrebat:

Deci, am la messsenger muulti prieteni pe care nu vreau sa-i mai am si vreau sa-i sterg astfel incat sa nu-mi mai ramana decat colegii de scoala! Atunci cand vreau sa sterg o persoana, dau pe delete si tot nu se sterge? Ar putea sa ma invete si pe mine cineva cum sa sterg prietenii la mess? Va rooog frumooos! Si sa nu incepeti cu chestii directe cum ar fi: (hai fata da pe net) sau (lasa intrebarea stupida)! Deci chiar am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| KoreaJapan a răspuns:

Eu as vrea sa stiu de ce nu poti sterge cand dai pe delete. Eu asa fac. Dai click pe cel ce vrei sa il stergi, dai pe al doilea buton al mouselui(ca na'nu stiu cum se numeste)si dai la,, delete...'', dupa care vezi ca se afla la address book si il stergi si de acolo.
Ok?

6 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Dai pe delete si bifezi si casuta delete from Address Book, too. si cred ca funztioneazabig grin

| emil a răspuns:

Poti sa iti faci alt id doar pentru colegiwinking. SPer ca te-am ajutat. Sau poti sa dai pe ignori si sa le stergi. Mai bine o faci pe prima e mai bune. Merit funda?

| roxanikaroxanne a răspuns:

Dai pe delete si apoi delete from adress book doar asa o sa mearga...

| cretuvasile a răspuns:

Click dreapta-delete-delete from adress book, too(selectezi rubrica aia) si apoi dai yes. DAi funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a cerut din partea unor prietene si prieteni din copilarie, mai ales din partea uneia care e mare scula in informatica sa-mi sterg mesengerul cu totul numai ca nu le-am spus ca habar n-am cum. I-am spus baiatului dar mi-a aruncat ca trebuiesa ma descurc singur care inseamna exact acelasi raspuns la problemele cu care imi vine el.Sint in plop cu totul.

| ๓єllเครtคг explică:

Buna! As putea sa va intreb altceva dar va intreb asta! E important!