| CastraveteCastravescu a întrebat:

Din cate stiu, Romania are o rezerva inepuizabila de pitipoance. Cum credeti ca le-am putea valorifica, astfel incat economia tarii sa aiba de castigat?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este chiar adevarat, nu sunt asa de multe, doar ni se pare asta, avand in vedere ca acestea sunt mediatizate mai mult, in dauna fetelor cu adevarat merituoase.
N-ai cum le valorifica mai mult decat o fac emisiunile TV si rubricile de scandal sau tabloidele.

| danutzu96 a răspuns:

Sa le pui la munca. cel mai bun lucru.

| Xulescu006 a răspuns:

Statul sa le ia 99% din castig.