| CristiCristiCristiCristiCristi a întrebat:

Dupa ce achit cheltuielile de judecata trebuie sa merg la judecatorie cu chitanta? Multumesc Anticipat! O seara buna!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde pentru ce trebuie sa achiti aceste cheltuieli. Daca esti reclamant trebuie sa depui la dosar dovada achitarii (chitanta), daca esti parat si ai fost obligat sa le platesti reclamantului nu mai trebuie s-o depui nicaieri.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Banii se duc in contul judecatoriei.Este dovada ca tu ai platit.La eventuale probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Se inregistreaza ca ai achitat.Chitanta e doar o dovaad ca ai achitat.