| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Emil boc, credeti ca i se potrivea rolul de personaj principal in locul lui arnold in filmul terminator? sau e doar un terminator al economiei in varianta reloaded?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Boc i se potrivea sa fie crescator de caini.si de caini am mila daca i-ar creste astahappy

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Spre regretul meu... i se potriveste rolul de p... t al lui base marinelul!

| Atreides2 a răspuns:

Nu cred ca Terminator sau locul lui Arnold in film ar putea sa ia. Filmul face prea putine pagube, avem nevoie de un film in care ala e singur si omoara, bate, distruge mult.

Ok, uite Rambo sau sa fie asemanat cu Chuck Norris. Astia se cam apropie de nivelul de distrugere al lui Boc.