| XoMasquaradeXo a întrebat:

Este adevarat ca pe site-ul drpciv au adaugat intrebari noi? Am vazut astazi cateva la care nu am gasit raspunsul corect.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, anul acesta au fost unele modificari ale legislatiei rutiere. O gasesti actualizata la zi pe drpciv.ro si asa o sa stii raspunsurile.

| BogdanFRD a răspuns:

Nu are ce intrebari noi. Poate din legislatie, care se schimba de la an la in, in rest nu are ce. Poate ca n-ai gasit raspunsul ca n-ai invatat