| MarisRadu91 a întrebat:

Forumurile sau printscreenuri la un forum sau un anunt de pe internet sau salvarea unei pagini de forum, sunt probe care se i-au in calcul in instante de judecata? multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, pot constitui probe in justitie, mai ales daca continutul provine de la faptas.

| doctorandus a răspuns:

Investigatiile penale le face Politia, ce ai salvat tu poate servi ca motivatie sa inceapa cercetarea penala. In orice caz, trebuie foarte multe plangeri penale pentru un escroc ca Politia sa inceapa cercetarea penala, ca sunt foarte multi escroci si daca ar sta numai de prins escroci, ar ramane ucigasii, talharii si violatorii neprinsi.