| Doub a întrebat:

Hei! Dacă vreau să-mi retrag dosarul de la o facultate, este nevoie să fiu eu personal? Sau pot face retragerea telefonic?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Da, trebuie sa mergi personal, pentru a semna de primirea dosarului.
De asemenea poate sa-l ridice si alta persoana, dar numai in baza unei procuri speciale.

| Doub explică (pentru whatevernvm):

Şi dacă nu mă prezint... ce se întâmplă?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Doub):

Daca nu te prezinti iti raman acolo toate actele depuse, pana ce te vei prezenta, bineinteles daca mai ai nevoie de ele.

| Doub explică (pentru Ioandelasal):

Hm, deci dacă nu am nevoie de acte şi nu mă prezint, şi îmi anunţ telefonic retragerea, nu mă afectează cu nimic, nu?

Mulţumesc.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Doub):

N-are ce sa te afecteze. Totusi ar fi bine sa trimiti o instiintare scrisa, prin posta sau e-mail.

| Doub explică (pentru Ioandelasal):

Am înţeles, mulţumesc încă o dată!

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ti-a trebuit Bucurestiul, acum platesti consecintele!

| Doub explică (pentru Drimmero):

Ceeeeeee?laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Nu spuneai ca vrei sa faci in Bucuresti facultatea?

| Doub explică (pentru Drimmero):

Păi şi ce treabă are asta?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Drumul pana acolo te lasa fara suflare, te epuizeaza, asta zic/

| Doub explică (pentru Drimmero):

laughing, nu e chiar atât de rău

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Depinde de unde pleci, daca pleci din Arad-Timisoara, alta o sa-ti fie parerea...

| Doub explică (pentru Drimmero):

Hm, eu nu plec din Arad laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

rolling on the floor))) asta mai lipsea!

| UnBroken2016 a răspuns:

La mine a trebuit sa fac in persoana. Poate e altfel la tine.

| Doub explică (pentru UnBroken2016):

Sper să fie.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Doub):

Lenea e prea mare sa te duci pana acolo sau ce? laughing

| Doub explică (pentru UnBroken2016):

Da, plus că e destul de departe şi mno, am alte chestii de făcut. laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Doub):

Laaaasa, baietii si plaja mai pot astepta. Misca-ti fundul acolo puturosenia voastra.

| Doub explică (pentru UnBroken2016):

Huuuuuuuuuoo laughing)