| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU!

Am o cunoștință care are o problemă, pe scurt un vecin a îngropat un cățel mort la câțiva metri de geamul de la parter al cunoștinței mele în grădina din spatele blocului.

Ce e de făcut?

Mulțumesc!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cunostinta sa spuna vecinului sa rezolve problema, altfel poate sa-l reclame la Politia sanitara si sa fie amendat.

| Violleta2022 a răspuns:

Si care-i problema?
Este speriat de fantome sau care-i problema?

| Wr3nch a răspuns:

Sa mearga la administrator si sa rezolve situatia. De obicei cei da la salubrizare preiau si cadavre de animale mici pentru o taxa modica.

| Celcestietot a răspuns:

Il poate lua si da lui Frankenstein, ca poate va reusi sa il invie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miroase sau care e problema? Dacă îți faci griji ca o sa învie nu te teme ca nu iese din pământ