| spartans33 a întrebat:

Daca as vrea sa merg pe 2 ianuarie cu trenul Iasi-Timisoara Nord pana la Oradea, se poate? Adica circula trenul atunci? Si bunica mea poate beneficia de reducerea de pe cuponul de pensie de anul trecut? Adica doar pe data aia, ca nu stiu daca ii vin cupoanele pana pe 2 ianuarie. laughing Merci anticipat. ^^

Răspuns Câştigător
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Indiferent de perioada anului circula absolut toate trenurile în toate direcțiile. Chiar și cele cu legaturi. Însă foarte important. 1 mergi la gara și întreabă dacă ai tren direct ori cu legătură. 2 Trenurile își pot schimba traseul în funcție de ce decid cei de la conducere. Te sfătuiesc în privința bunicii tale sa își cumpere biletul cat mai târziu în Luna Decembrie cu data de plecare pentru 2 Ianuarie. În principiu la pensie din ultima lună a anului ar trebui sa ii vina și cupoanele pentru anul 2016. Dacă ai nelămuriri lasă un comentariu. Cu stimă și respect Roibu Constantin!

| spartans33 explică (pentru Villan_Ek_1994):

Multumesc mult de tot. happy

1 răspuns: