| fgewqg a întrebat:

Hei TPU

De ce se promoveaza atat de mult invaziile extraterestre in filme si prin documentarele de la tv?

1 răspuns:
| OvidiuDrg a răspuns:

laughing buna tema,uite la asta nu m-am gandit niciodata... Ei bine,sincer sa fiu, nu stiu happy
Nu as putea spune ca se promoveaza, doar se prezinta intr-un mod obsesiv, faptul ca noi nu suntem singur in Univers.
Probabil, prin filme si documentare vor sa ne pregateasca sa stim ce sa facem in cazul unui atac extraterestru laughing