| intrebaciosul a întrebat:

Hei TPU

de ce spun toti ca oculta mondiala nu se ocupa de magie si de vrajitorie cand de fapt chiar numele lor ( ocult) spuune asta!

De ce le spune oculta mondiala?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oculta mondiala este o minciuna.Ei vor ca lumea sa creada ca este vorba de magie neagra si alte prostii.Acum ne intoatcem iar la masonerie (atunci cand spui oculta mondiala te gandesti la masonerie)...Majoritatea masonilor sunt avocati/doctori/profesori... oameni destepti.Ei bine, chiar crezi ca niste oameni destepti s-ar ocupa cu asa ceva? Ii spune oculta mondiala dar nu este vorba despre asta. Oricum nu asta conteaza ci faptul ca suntem cu totii prinsi in sistemul asta mizer numit capitalism. Citeste pe site-ul gandeste.org daca vrei sa aflii mai multe despre cine conduce de fapt lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu-ti pot raspunde la mesaj pentru ca sunt utilizator junior.Te cred, insa tot nu inteleg cum se poate ca niste oameni atat de inteligenti sa se ocupe cu asa ceva.
P.S: Nu sunt barbat laughing)))))