| gumaturboo a întrebat:

Hei TPU

Peste cati ani credeti ca va isbucni cel de al 3-lea razboi mondial?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se stie.Pot fi ani, luni sau chiar zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dario are dreptate. poate fi in 2 secole. poate fii chiar maine. rusii vad ca tot isi intind labele si nu da prea bine la altii. viata de rahat pe tot globul. din ce in cei mai multe chestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al treilea razboi mondial va izbucni daca influenta, expansiunea Rusiei si a Statului Islamic nu vor fi oprite. Peste cati ani nu stiu, dar sper sa nu se ajunga pana acolo.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Speram ca NICIODATA.