| carot3 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa vorbesc cu o persoana pe Facebook care nu mi-a dat block. Mesajele catre ea sunt doar trimise nu si livrate. De altfel nu o pot apela pe messenger

2 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Bine, și care e întrebarea? Probabil are facebookul dezactivat sau nu are net

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Sper sa nu gresesc in ceea ce spun dar am impresia ca ea are chatul oprit cu toate ca mesajele ar trebui sa le.primeasca decat ca nu-ti mai arata ca ai mesaj sau restul, o ai la prieteni? Uita-te sa nu fie ceva din setari in chat, vreo casuta bifata prin care nu o poti contacta