| AlexiaRc a întrebat:

Heii in seara asta plec in Bulgaria cu masina si nu merg cu ai mei merg cu o buna prietena si asa si vreau sa mi iau pachetu de tigari care contine 4 tiagri crede ti ca se poate intampla ceva rau la vama? am 14 ani ps si nu stiu si nici nu o intreb pe mama sau ceva ca isi da seama. Funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu iti face nimic la vama pentru 4 tigari. Poti avea un pachet plin desfacut si nu se intampla nimic.

1 răspuns:
| Stefania_Bianca_1997_aJmE a răspuns:

Ai 14 ani si fumezi? :O bravo patratel (Y) rolling on the floor)