| Ingerul00 a întrebat:

Hey! Cine poate sa-mi faca un cont pe odnoklassniki.ru,am avut unul dar am uitat parola si imi trebuie altul.Parola si loginul mi-le spuneti in privat.Mersi!
App. cel ce-mi face cont primeste o funda!

9 răspunsuri:
| VladulTe a răspuns:

Esti moldovean?

| Ingerul00 explică (pentru VladulTe):

Da si sunt fata

| VladulTe a răspuns (pentru Ingerul00):

Eu tot sunt moldovean doar ca sunt baiat! Pai ai numar de telefon?

| Ingerul00 explică (pentru VladulTe):

Am telefon doar ca e la mama la lucru

| VladulTe a răspuns (pentru Ingerul00):

Dar cunosti numarul pe care ti-ai facut odnoklasssniki?

| Ingerul00 explică (pentru VladulTe):

Nu am avut o cartela de mai de mult si nu o mai am si nici nu mai tin minte numarul

| VladulTe a răspuns (pentru Ingerul00):

Pai iti voi face eu un cont atunci cand imi vei spune numarul, ca fara numarul tau de telefon nu pot sa iti fac!

Apropo, cati ani ai?

| Ingerul00 explică (pentru VladulTe):

| VladulTe a răspuns (pentru Ingerul00):

Ok... pai cand ai tim imi dai nr de telefon si iti fac cont de odno!