| Razvan_Steffan_1992 a întrebat:

Imi puteti da un site unde gasesc cele mai frecvente intrebari de la examenul auto de sala?
Fara drpciv si tot felul de aiureli, vreau undeva unde sa fie doar cele mai intalnite intrebari.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Din toate 1160 de intrebari sau cate mama dracu sunt laughing iti pica din alea fix 26. Spor, nu ai sa gasesti cele mai intalnite.Eu am picat sala prima data, apoi am luat a 2 oara, si traseu din prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))))
nici nu meriți să ți se răspundă

| sweetys a răspuns:

Nu vrei sa iti dea si carnetul? Pe strazi o sa intalnesi doar cele mai intalnite intrebari din examen?

| Savina23 a răspuns:

Cel mai bun site, Scoalarutiera.ro.Daca inveti de acolo, garantat iei.Succes!

| Ciprikao a răspuns:

Nu o sa gasesti asa ceva. Tot ce trebuie sa faci sunt chestionarele de la DRPCIV. Site-urile de tipul celui pe care il cauti tu sunt deseori outdated, asa ca eu, in locul asteptarii unui raspuns care sa ma multumeasca, as incepe sa fac chestionarele de la ei de pe site.