| anonim_4396 a întrebat:

In poliție,uneori,pentru supremație,şefii lor le pun pe femeile polițiste în tură cu colegi bărbați pe care îi schimbă frecvent pentru a stârni gelozia soțului/iubitului, afectându-le astfel relația personală.
De ce se întâmplă situații de genul acesta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, schimbarea frecventa a colegilor de tura este in favoarea politistelor si a sotilor, tocmai pentru a impiedica infiriparea unor relatii cu colegii.

| JohnnyBi a răspuns:

Din cauza ca te uiti la prea multe telenovele

| KodrutZ a răspuns:

Ce ma? Si ce e de vina seful ca sotul/iubitul sint timpiti si nu au incredere in femeia de linga ei? De parca i-ar trimite in ture de cate 3 luni pe o platforma marina de 3X3 metri si nu la plimbare prin oras. Gizas...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebari sunt astea? De unde vrei sa stim, intreba le pe ele pe politiste, si vei vedea tu ce raspuns primesti, sau vreo 2 bîte pe spinare.