| Aflorin a întrebat:

Indieni sunt acelasi lucru cu tiganii?

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ca rase, sunt veri de gradul 15 la fel de retardati, foarte asemanatori unul cu celalalt. Tiganii ce-i vedem noi prin Romania, Bulgaria si vest sunt proveniti din Rajastan, o zona actalmente parte a Indiei sau Pakistanului.De acolo au pornit tiganii, pe drum s-au adaptat la locuri. Tiganii europeni fura si au tupeu nemasurat, tiganii din India se caca in Gange, se spala acolo si cred ca un copil cu patru picioare si patru maini e reincarnare de zeu.Sesisezi nivelul de prostie sociala ce difera?

| clauss a răspuns:

In opinia mea, DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiganii vin din India. Erau ultima clasa sociala, care se numea paria.

| CoditaFiliprex a răspuns:

Nu pentru ca tigani sunt din alte parti dar sunt asemanatori la fata da mi funda