| anonim_4396 a întrebat:

Ion Iliescu mai candideaza?

Răspuns Câştigător
| dexter_3858 a răspuns:

Nu mai candideaza deoarece a spus ca este prea batran si ca ii lasa si pe ceilalti. Am inteles ca nu se retrage din politica dar ca nu mai doreste sa candideze. Uninominalul face victime!

9 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu se vede ca nu mai candideaza?! De ce aveau nevoie si de ajutorul PC-ului cei de la PSD - ca nu faceau fata uninominalului singuri.

| mariazet45 a răspuns:

Nu, dar mai sta un pic pe acolo pe la partid.

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Candideaza prin toti PSD-istii pe care i-a crescut la... sanul Partidului.winking

| 1942 a răspuns:

Slava Domnului ca nu. dar invataturile lui raman litera de lege la PSD, ne-a tras inapoi cel putin 10 ani cu politica lui comunista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce bine ca nu laughing Oricum, amprenta lui o sa ramana inca 30 de ani in politica romaneasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu big grin

| napster a răspuns:

Din fericire NU!

| feliciamacaneata a răspuns:

nu