| bobitza2010 a întrebat:

Nu stiti s-a aprobat in minister legea prin care daca pici la oras nu mai trebuie sa dai sala ci doar sa iei 6 ore in plus de condus parca era Acu 2/3 saptamani am auzit de ea?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu a fost adoptata o astfel de prevedere, doar s-a discutat despre aceasta.

| bobitza2010 explică:

Si nu sti cand se aproba in cate luni? Sa stiu ma apuc de scoala sau astept dupa ea, si daca poti sa-mi dai niste detalii mai amnuntite despre prevedere mersi