| bogdytzu a întrebat:

Pe ce masina e mai bine sa fac scoala din urmatoarele: cielo, dacia loga, seat ibita, seat cordoba? funda!

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Seat cordobalove struck:*

10 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Pe toate

| MoneyMoney a răspuns:

Seat Ibiza fara nicio indoiala, mai fiabila si ajuta mai mult cursantul!

| push2gl a răspuns:

Pe dacia incep toti soferii adevarati, cu toate ca loganul are servo, abs etc

| Memecy a răspuns:

Oricare e buna

| Nelutsa a răspuns:

Toate sunt bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa pe aia care e mai aproape de ce ai tu acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza masina ci modul in care te invata instructorul.Se spune ca sala este a ta iar traseul al instructorului.Mult noroc.

| trafikantu a răspuns:

Ibizaaaa frate! no doubt!

| Cosminutzz22 a răspuns:

Stiu eu dacia logan as zice pentru ca este mai usoara si mai fina putin de comdus am vazut la multi cu dacia logan caresi luau permisu mergeau bine este buna de scoala si nu este prea incurcata. Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta.
happyFunda?big grin

| Anonimus92 a răspuns:

Iti recomand Cielo! daca stii sa mergi bine cu cielo, sti sa mergi cu orice masinatongue...bft!