| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Pentru a putea da proba teoretica (sala) la examenul auto este necesar sa am toate orele terminate? Cineva mi-a zis ca a fost progamat fara a avea toate orele terminate.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, dar macar 15 sau cate ai vorbit cu instructorul sa mai pastrezi inainte de traseu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai teoretic trebuie sa ai orele terminate pentru a primi dosarul de la scoala, altfel nu te poti inscrie acolo pentru sala ca iti cere dosarul cu stampila si daca nu termini orele nu-l primesti(asa ar trebui).
Probabil acel cineva s-a inteles cu cei de la scoala sa-i dea dosarul inainte de a termina toate orele sau poate n-a facut toate orele dar instructorul l-a trecut ca avand toate orele si asa si-a primit dosarul sa se inscrie.