| Kizer a întrebat:

Recent am picat traseul la scoala de soferi.Pentru reprogramare am primit de la instructor ADEVERINTA doar ca pe ea imi este trecut gresit domiciliul. In ciuda acestui fapt am putut sa ma reprogramez la traseu dar cei de la reprogramari mi-au spus sa schimb adeverinta cu una in care datele sunt corecte. Instructorul a zis ca nu o poate schimba deoarece asa am fost trecut in baza de date de catre scoala la care am facut legislatia. Tot el a zis sa nu-mi fac griji fiindca voi putea da examenul dar nu sunt tare sigur de asta. Ce pot face? Se poate sa nu fiu lasat de catre politist sa dau examenul? (In toate celelalte acte:copie de buletin, analize etc imi e trecut corect domiciliul)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca vei fi primit la examinare, avand in vedere ca toate celelalte date personale (mai ales numele, prenumele si CNP) sunt corecte. Domiciliul se mai poate schimba si nu cred ca examinatorul va baga in seama domiciliul gresit.