| MeGaN112 a întrebat:

Salut.Am facut proiectul pe masura 112 am primit bani prima transa.Am facut dosarul pentru a doua transa dar nu am facut pachetul 4 si mia respins cererea pentru a doua transa.Este posibil sa dau banii inapoi?

1 răspuns:
| sigurantaplacere a răspuns:

Daca tu justifici ce ai facut cu banii din prima transa(achizitii, investitii) nu va trebui sa ii dai inapoi. Daca i-ai bagat la pacanele sau ai cumparat acadele de ei, e foarte posibil sa fie nevoie sa-i dai inapoi.