| SorinacioSavage a întrebat:

Salut,am si eu nevoie sa stiu cum ar trebuie sa areate o Cerere de Bursa de performanta sportiva(adica cum ca fac sport de performanta la clubul...din Bucuresti si am iesit pe locul 1, 2, 3 etc) ca pe internet am gasit doar pentru activitati scolare.

1 răspuns:
| editalent a răspuns:

Iti zic eu ca si eu sunt campion la key one fiii atent: scrii numele pe o foaie alba si mai jos strada si mai jos nr de tel si mai jos numele parintilor si cnpul si apoi imi trimiti mie mail pe edi_benchea@yahoo.com sau pe Facebook la Benchea zis edy si te ajut eu mai departe hai salut dai fundita