| Pe_Viata_Stelist_1996 a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare. Daca dosarul pentru scoala de soferi imi expira pe 20 Septebrie iar eu pe 18 am de dat traseul dar nu pot sa il dau deoarece am piciorul in ghips, ar putea polițistul sa ma programeze pentru luna Octombrie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa expirarea scolii de conducere (perioada de 1 an de la terminare) nu te mai poti reprograma si va trebui sa faci iarasi scoala de conducere. Daca aceasta expira in 20 septembrie si nu reusesti in data de 18 septembrie atunci nu vei mai fi reprogramat. Mai ia ore de conducere si ai grija la examinare si o sa reusesti. Succes!